Wakacyjny webinar MN (YouTube)

 

 

VI wakacyjny webinar Moje Nerki.

Spotkanie prowadzi Prof. dr hab. Beata Naumnik konsultant wojewódzki d/s nefrologii. Webinar jest podzielony na 4 części.

 

 

1. Przewlekła choroba nerek oczami Pacjenta.

Swoją historią podzieli się z nami Pani Mariola, która prowadzi blog na Facebooku “Na przekór dializom – wygarniam, ile się da”. Już teraz zapraszamy do obserwowania profilu Pani Marioli, która jest niezwykłą i inspirującą osobą !

„Kocham góry. Kiedyś wspinałam się w górach całego świata. Dziś życie ograniczyło mnie dializami. Bez nich nie da się żyć. Z nimi trudno robić to, co robiłam do tej pory. Ale nie poddaję się i wygarniam, ile się da Mariola Popińska”

 https://www.facebook.com/wygarniamilesieda 

 

2. Wakacje w Polsce

Marta Andrzejewska Kierownik PR Fresenius Medical Care Polska opowie o możliwościach wypoczynku w Uzdrowisku Wysowa i Świnoujściu. Dowiemy się jakie miejsca warto zobaczyć i jak przygotować się do wyjazdu.

– Uzdrowisko Wysowa https://www.uzdrowisko-wysowa.pl/stacja-dializ.html

– Świnonoujście

 

3. Wakacje za granicą

Joanna Bernet założycielka strony internetowej dializy wakacyjne, która jest dedykowana pacjentom dializowanym, którzy planują wczasy poza Polską. Dowiemy się jak zorganizować zagraniczny wyjazd oraz jakie kraje warto odwiedzić.

– https://dializywakacyjne.pl/

 

4. Dialisys Club

Joanna Bernet przedstawi kilka informacji o swoim sklepie z rzeczami dla pacjentów dializowanych.

„WRÓĆ DO SWOJEGO ŻYCIA! Naszą misją jest dostarczanie produktów spełniających wyjątkowe potrzeby osób dializowanych. Celem jest podniesienie jakości życia pacjentów, przywrócenie do normalności oraz uczynienie bardziej swobodnym. Inspiracja pochodzi zarówno z obserwacji naszych rodzin jak i innych osób dializowanych, na które codziennie wpływa zmieniający życie proces dializy.”

– https://www.dialysisclub.pl/

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA! 🙂

 

Patronat medialny:

Głos Seniora https://glosseniora.pl/ , https://www.facebook.com/GlosSeniora http://stowarzyszeniemanko.pl/

 

Napisz komentarz