Pomoc w organizacji wycieczki

Jako stowarzyszenie ogólnopolskie borykamy się z różnymi problemami organizacyjnym. Nie jesteśmy w stanie zorganizować wspólnego spotkania wszystkich chętnych, nie mamy okazji porozmawiać z każdym z was z osobna, nie zawsze macie Państwo możliwość obserwować nasze działania bezpośrednio.

Od dłuższego czasu jednak zachęcamy Państwa do integrowania się w obrębie swoich stacji dializ, podkreślając, że dzięki temu godziny spędzone na stacji będą milsze.

Pacjenci z miejsc w których się to udaje organizują wspólne spotkania  także poza godzinami dializ, wspólnie obchodzą święta i razem przeżywają ważne uroczystości. Udaje im się również organizować wyjazdy, krótkie jednodniowe wycieczki, które wszyscy wyjątkowo miło wspominają.

Dlatego Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Dializowanych ma dla wszystkich Państwa propozycję. Zorganizujcie taką jednodniową wycieczkę, w dowolne miejsce dla pacjentów oraz ich bliskich ze swojej stacji. Chętnie pomożemy w sprawach organizacyjnych oraz znalezieniu sponsora – tak aby nie ponieśli Państwo żadnych kosztów. Będzie potrzebny jedynie czas i energia, które trzeba poświęcić na wybór miejsca docelowego oraz zaplanowanie całości. To naprawdę miłe doświadczenie – zarówno sam wyjazd jak i faza przygotowań.

Niech zachętą będzie prezentacja z pierwszej wycieczki, zorganizowanej przez Dorotę, a sfinansowanej przez Stowarzyszenie.

Pacjenci z Krakowskiej stacji dializ – z uwagi na jesienną pogodę jako cel swojej podróży wybrali Kopalnię Soli w Wieliczce, dzięki temu nikt nie martwił, się że deszcz czy wiatr popsuje plany.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Jeśli mają Państwo pomysł, odrobinę chęci i garść energii – wybierzmy się  razem na wycieczkę!

Napisz komentarz