Plany OSOD

13 kwietnia w siedzibie OSOD odbyło się spotkanie dotyczące najbliższych działań stowarzyszenia.
Przewodniczącą spotkania była Pani prezes Iwona Mazur. Na specjalne zaproszenie pacjentów pojawił się doc. Andrzej Kraśniak. Na zebraniu obecnych było także sześciu pacjentów, którzy są aktywnymi i zaangażowanymi członkami stowarzyszenia. Rozmowy trwały kilka godzin. Zostało poruszonych wiele problemów z jakimi zmagają się chorzy. Zastanawialiśmy się w jaki sposób je rozwiązać. Pojawiły się także nowe pomysły. Dwa z nich chcemy Państwu teraz przedstawić.

Osoby dializowane muszą stosować specjalną dietę. Chcemy ułatwić pacjentom oraz ich rodziną w przygotowaniu odpowiednich posiłków. Planujemy wydanie książki kucharskiej, która będzie zawierać przepisy dla osób dializowanych. Byłoby nam miło, gdyby Państwo także chcieli się zaangażować. Jeśli macie swoje sprawdzone przepisy prosimy je wysłać na osod@osod.info lub adres Wilczy Stok 12, 30-237 Kraków. Czy uważacie, że taki poradnik jest potrzebny?

Za kilka miesięcy wakacje. Pragniemy Państwu doradzić w jaki sposób przygotować się do podróży. Chcemy odpowiedzieć na najważniejsze pytania z tym związane. Niezależnie od tego czy będzie to wycieczka w kraju czy za granicą. Zależy nam, aby każdy wiedział jak łatwo i sprawnie to zorganizować.

To nasze dwa duże projekty, którymi chcieliśmy się podzielić. Mamy także inne plany do zrealizowania. Będziemy o nich informować już wkrótce na facebooku oraz na naszej stronie internetowej www.osod.info.

Napisz komentarz