PACJENT PYTA DIETETYK RADZI

„Zdrowe odżywianie to coś, czego można się nauczyć w każdym wieku”. Dlatego chcę przede wszystkim nauczyć moich pacjentów zasad zdrowego odżywiania, na których opieram każdą układaną przeze mnie dietę.” Dr inż. Agnieszka Leciejewska”

Chcemy podzielić się z Wami ważną informacją. Rozpoczęliśmy współpracę z dietetyk Dr inż. Agnieszką Leciejewską.

„Bardzo miło mi, że mogłam dołączyć do OSOD i grupy Kocham swoje nerki. Temat jest mi bliski przynajmniej z dwóch powodów. Jako dziecko miałam przeszczep moczowodów i temat nerek zawsze dominował w moim życiu, a przede wszystkim zalecenia picia dużej ilości płynów (to moja pięta Achillesowa do dziś). Nerkami interesuje się także zawodowo, ponieważ jestem dietetykiem. Jeśli Państwo pozwolicie chętnie podzielę się ciekawymi informacjami na temat żywienia w chorobach nerek. Ten temat jest naprawdę fascynujący i rzadko podnoszony przez lekarzy. A każda dieta przy chorobach nerek jest dużym wyzwaniem, zarówno dla tych, którzy ją opracowują, jak również dla tych, którzy musza przestrzegać rygorów. A dziś wszystkim, którzy mają kłopoty z nerkami życzę zdrowia, odporności na wirusy w koronie. Pozdrawiam ciepło.”

Więcej na temat Dr inż. Agnieszki Leciejewskiej można przeczytać na prowadzonej przez nią stronie internetowej http://www.diety-w-chorobach.reveez.com/agnieszka-leciejewska-dietetyk-o-mnie/ oraz profilu na Facebooku https://www.facebook.com/dietawchorobie/?fref=profile_friend_list&hc_location=profile_browser do, których odwiedzenia wszystkich zapraszamy.

Pierwszym wspólnym projektem jest „PACJENT PYTA DIETETYK RADZI”

Raz na 2 tygodnie będziemy umieszczać post gdzie będziecie mogli zadać pytanie Dr Inż. Agnieszce Leciejewskiej.

Pytania możecie zadać w komentarzu pod określonym postem na OSODowym profilu na Facebooku https://www.facebook.com/OSOD.INFO/?ref=bookmarks, grupie zamkniętej Kocham Swoje Nerki https://www.facebook.com/groups/781399548620633/ (kogo jeszcze na niej nie ma to zapraszmy do dołączenia!), profilu Dieta w chorobie https://www.facebook.com/dietawchorobie/?fref=profile_friend_list&hc_location=profile_browser oraz w wiadomości prywatnej.

Na zadanie pytania będziecie tydzień. Następnie wszystkie pytania zostaną przekazane Pani Doktor.
W kolejnym tygodniu pytania wraz z odpowiedziami zostaną opublikowane u nas, na grupie KSN, Stronie internetowej OSOD, profilu na Facebooku Dieta w chorobie https://www.facebook.com/dietawchorobie/?fref=profile_friend_list&hc_location=profile_browser.
Zachęcamy wszystkich do polubienia!

Czy podoba Wam się nasz pomysł?

PACEJNT PYTA DIETETYK RADZI część I (27.05-3.06)

27 maja rozpoczynamy pierwszą część naszego nowego cyklu Pacjent pyta dietetyk odpowiada.
Do 3 czerwca do północy możecie zadawać pytania.

10 czerwca opublikowane zostaną pytania oraz odpowiedzi. Wrzucimy także nowy post PACJENT PYTA DIETETYK RADZI część 2.

Czekamy na Wasze pytania pod tym postem i w wiadomości prywatnej.

osod@osod.info

Napisz komentarz