DaVita. Zamknięcie stacji dializ przy ulicy Kieleckiej 7a

Szanowni Państwo,

z wielką przykrością przekazujemy, że wobec podtrzymywania przez Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia (MOW NFZ) stanowiska o niezawieraniu kontraktu z DaVita Sp. z o.o. na prowadzenie usług dializ w Krakowie jesteśmy zmuszeni zamknąć naszą stację przy ulicy Kieleckiej 7a.

Jak doskonale Państwo wiecie przez ostatnie 5 lat prowadziliśmy stację nie posiadając kontraktu z MOW NFZ. Jednocześnie przez cały ten okres staraliśmy się takowy pozyskać. Jednak ostatnia odpowiedź od MOW NFZ nie pozostawia cienia wątpliwości – oddział nie zmieni zdania i nie podpisze z nami kontraktu. Wszystkie nasze dotychczasowe działania i argumenty przemawiające za potrzebą prowadzenia jeszcze jednej stacji dializ w centrum Krakowa otrzymywały od MOW NFZ jedną odpowiedź: „Świadczenia na terenie województwa małopolskiego są zabezpieczone”. Tak było i tym razem…

Wobec powyższych stacja DaVita Sp. z o.o. przy Kieleckiej 7a przestaje działać 29 lutego 2020 roku.

Jednocześnie chcieliśmy Państwu bardzo podziękować za wsparcie i współpracę przy próbie pozyskania przez nas kontraktu. To że mogliśmy na Państwa liczyć, znaczy dla nas bardzo wiele.

Pozdrawiamy,
Krzysztof Hurkacz z zarządem DaVita Polska

Z wyrazami szacunku | Best regards,
Joanna Gajewska
Communications & Marketing Manager
DaVita sp. z o.o.
Legnicka 48, bud. F (Business Garden), 54-202 Wrocław
tel. +48 71 747 27 56 | +48 781 866 700

Szanowni Państwo

Napisz komentarz