Home Forums Dieta posiłek na dializie

Tagged: 

This topic contains 3 replies, has 4 voices, and was last updated by  Jantar 5 years, 10 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #4698

  bdago
  Participant

  Moi drodzy dializoficze ,

  Ja zabieram drobny posiłek (1lub 2 kanapki , mała kawka, kilka ulubionych miętowych cukierków )z domu i właściwie „lotto mi” czy właściciele stacji dadzą kanapkę czy nie.

  Pierwszego stycznia ogłoszono nam , że Fundusz zabrał dotację na posiłek na dializie na rok 2012 i od 1-go bułki nie będzie.

  No i trochę się Właściciele stacji minęli z prawdą , bo dotarłem do protokółu uzgodnień między Narodowym Funduszem Zdrowia (zdrowia ha-ha-ha) a częścią stacji dializ gdzie NFZ nie dość , że nie zabiera dotacji na posiłek z powiększ ja z 3 zł 50 gr na 3 zł 53 gr na rok 2012. SPRAWA SPRAWDZONA .

  Miłych dializ – bdago/ 9 lat dializowany

  miłych dializ

  #6368

  wladeczek
  Participant

  Nie chodzi tą kanapkę,jabłuszko czy batonik ale o podejscie do pacjenta dzięki któremu stacje mają rację bytu.

  #6370

  Romek
  Participant

  Bdago czy możesz dac linka do tego? Gdzie to można znależć ten protokół. U mnie było tak samo. Tylko wiesz ja jadę podan godzinę w jedną stronę na dializy to moje kanapki się psują, a wiadomo sera żółtego nie wolno. Pozdrawiamiam

  #6371

  Jantar
  Participant

  Ja też biorę z domu posiłek 2 kanapki i cosik do picia choć na stacji dostajemy bułkę z wędliną. Na ogół jest w niej kawałek szyneczki lub schabik wędzony, ogóreczek, rzodkiewka, sałata. Herbata w termosach do wyboru słodka i gorzka. Ta druga ze względu na to że są osoby chore na cukrzycę. Posiłek który oferuje stacja dostajemy po zakończonej dializie.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.