Home Forums Poznajmy się Operacja Życie

This topic contains 2 replies, has 2 voices, and was last updated by  Michal 7 years, 2 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #4528

  Michal
  Participant

  Wczoraj wyemitowano pierwszy odcinek 13 odcinkowej serii dokumentalnej na temat transplantacji. Kto nie oglądał ten gapa ale może to nadrobić ponieważ na stronie TVP 1 można oglądnąć wczorajszy odcinek (www.operacjazycie.tvp.pl). Ja niestety tez nie miałem czasu wczoraj obejrzeć jednak udało m się to zrobić dzisiaj i jestem pod dużym wrażeniem. Czegoś takie właśnie brakowało. Przedstawienie transplantacji nie jako metody leczenie tylko szansy na życie dla osób które poznajemy. Robi wrażenie. Jakie są Wasze wrażenie po obejrzeniu?

  #5898

  dorotka
  Participant

  W drugim odcinku był gł. przeszczep wątroby. Podziwiam transplantologów wszystkich za ich wiedzę, umiejętności, precyzję. Dają człowiekowi drugie życie. Wszystko musi być zaplanowane i zgrane od początku w każdym szczególe bo wtedy kończy się sukcesem. Dobrze, że są tacy specjaliści i jest ta nadzieja dla chorych.

  #5899

  Michal
  Participant

  Po obejrzeniu drugiego odcinka dalej podtrzymuję swoje zdanie. Naprawdę dobry serial i podzielam zdanie Doroty niesamowite jak jest pokazane ile pracy wkłada się w przygotowanie do przeszczepu tak pacjenta jak i narządu. Podejrzewam, że to jest tak naprawdę wierzchołek góry lodowej i jeszcze więcej ludzi ciężko pracuje aby Pacjent mógł otrzymać nowy narząd.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.