Home Forums Problemy na stacjach dializ czy da się zmienić firmę dializującą?

This topic contains 3 replies, has 3 voices, and was last updated by  admin 5 years, 8 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #4803

  AlicjaBa
  Participant

  Witam! chciałabym mojej mamie zmienić firmę zajmująca się jej dializami a dokładniej tylko gościnnie ,dwa razy w m-cu kiedy przebywa w szpitalu wymaga dializ i jest dowożona bardzo daleko do firmy która dializuje ją w naszym rodzinnym mieście, ma nowotwór kości i nie jest na siłach jeździć nie w ambulansie ale w zwykłym samochodzie osobowym tak daleko a w dodatku z bardzo nie uprzejmym kierowcą .Wszyscy lekarze mi mówią że to nie jest możliwe dlatego zwracam sie z pytaniem do Was Drodzy , może ktoś z Was wie jak to wygląda z tym załatwieniem i czy w ogóle się da bo naprawdę jest mi ciężko patrzeć na cierpienie mojej mamy a wierzcie mi jest to dla niej ogromną męką .

  Pozdrawiam

  #6535

  Michal
  Participant

  Witam! Z tego co mi wiadomo to stacje dializ pacjent może zmienić. Sugerują wybrać inną stację,skontaktować się z nią i zapytać się czy jest taka możliwość oraz co powinna Pani zrobić. Oczywiście nie znam również zdania lekarzy Pani mamy dlaczego tak uważają także sugeruję z nimi również porozmawiać.

  #6536

  AlicjaBa
  Participant

  Witam! Panie Michale , dziękuję za sugestię , zgodnie z nią skontaktowałam się z wybraną przez nas stacją dializ i nie było najmniejszego problemu z umówieniem Mamy na konkretny termin.Sama nie wiem dlaczego lekarze tak strasznie wyolbrzymiają pewne problemy , które problemami tak naprawdę ( jak się okazuje) nie są ale jak nie wiemy o co chodzi to chodzi…….. o jedno :)Dziękuję

  #6537

  admin
  Keymaster

  Bardzo proszę 🙂

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.