Home Forums Poznajmy się Ankieta – studentka prosi o pomoc

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  globmistrz 4 years, 10 months ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #6731

  Monika Dudek
  Participant

  BARDZO PROSZĘ O POMOC:

  Z roku na rok rośnie popularność przeszczepiania komórek, tkanek i narządów jako metody leczenia i ratowania ludzkiego życia. Transplantacja stała się ważnym tematem społecznym a zajmująca się nią dziedzina medycyny – transplantologia – przeżywa rozkwit. Istnieje wiele instytucji, które istotnie wpływają na sytuację transplantacyjną w Polsce. Jakie miejsce w tej przestrzeni zajmują organizacje pozarządowe? Czy pomagają one chorym w ich codziennej walce z chorobą? Jaki odsetek pacjentów dotkniętych problemem transplantacji systematycznie korzysta z pomocy fundacji i stowarzyszeń i na czym ta współpraca polega? Na te pytania chciałabym odpowiedzieć w mojej pracy licencjackiej pisanej na kierunku polityka społeczna. W związku z tym zwracam się do Pana/Pani z prośbą o wypełnienie tej ankiety. Za pomoc i poświęcony czas serdecznie dziękuję. Monika Dudek, UP w Poznaniu

  LINK DO ANKIETY:http://interankiety.pl/interankieta/cc8173c813df396ef7c6e8c4f7072a43.xml

  #6741

  globmistrz
  Participant

  Analizy statystyczne do prac dyplomowych ONLINE

  Pełna obróbka danych ankietowych (wykresy, charakterystyki liczbowe, korelacje), analizy statystyczne wyników badań, weryfikacja hipotez, pomoc w statystycznym formułowaniu problemów badawczych.

  Pomoc odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

  Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 8 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych.

  Zapraszam

  gg 4593140 globmistrz@tlen.pl
  http://analizy-statystyczne.firma4u.pl

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.