Home Forums Problemy na stacjach dializ Zmiana właściciela stacji dializ Re:Zmiana właściciela stacji dializ

#6100

dorotka
Participant

Witam..

Tak niestety ze stacji firmy Fresenius dostałam sygnały, że zakazano telefonów. Trochę to absurd, wcześniej nie było już stolików i wnoszenia nawet niewielkich toreb z osobistymi rzeczami np prasa, książka, czasem cukierki. itp.

Gdy zaczęłam dializy w stacji Fresenius z własnego wyboru wyjechałam raz do domu rodzinnego gdzie miałam dializę gościnną(w stacji firmy Fresenius).Po przyjeździe wezwano mnie i dostałam zakaz wyjazdów, tylko raz do roku na wczasy max dwa razy i ewentualnie w sytuacji losowej. Tłumaczono to większymi kosztami dializy ponieważ przed wyjazdem i po wyjeździe pobierane są wirusy i posiewy co zwiększa koszt dializy o 200 zł. Dodatkowo zostaje po mnie puste łóżko. Tłumaczono to, że zmniejszając koszty tego typu mamy lepszą jakość dializy (lepsze płyny, dializatory). Dostosowałam się do tego ponieważ faktycznie wolę lepsze dializy. Wcześniej w innej stacji firmy Diaverum nie miałam żadnych ograniczeń co do wyjazdów i raz na miesiąc jechałam na weekend w góry.

Czy teraz telefony zwiększają koszty?? Może faktycznie chodzi o nagrywanie jakich sytuacji nie na rękę dla stacji.Ostatecznie można usłyszeć, że jak się nie podoba to można zmienić stację dializ.

Naprawdę ciężko wyleżeć bez ruchu 4 godziny patrząc w sufit!

Pozdrawiam (szczęśliwa obecnie po przeszczepie)