Home Forums Poznajmy się Reportaż o przeszczepieniach rodzinnych w „Wiadomościach” Re:Reportaż o przeszczepieniach rodzinnych w „Wiadomościach”

#5800

dorotka
Participant

Dziękuję za miłe i ciepłe słowa. Ja wzajemnie też chciałabym aby u Ciebie było wszystko dobrze i trzymam kciuki. Wiem jak na dializie czasem ciężko. Teraz mam przerwę od dializ, wielka ulga. Wyczekany, wywalczony mój przeszczep. Dzisiaj po kontrolnych badaniach wyniki w miarę są dobre to się cieszę i do kontroli za 3 tyg. Szczerze to mam też wsparcie w OSOD-zie. Oni tj Pani prezes mnie znalazła i zachęciła i trochę teraz działam. Warto.

Szkoda, że w czasach mojego początku choroby nie było takiego stowarzyszenia. Dawniej nic na temat dializ nigdzie tylko pacjenci między sobą informacje przekazywali i różnie to było. Tu o ile jest możliwość to zawsze można się coś dowiedzieć czy na forum chociaż od niedawna działa czy bezpośrednio. Jeśli byś chciał kontakt do mnie , telefon to napisz na mail ogólny do OSOD i Ci podadzą. Chętnie porozmawiam.. Pozdrawiam